Szukasz ubezpieczenia turystycznego?
Wyślij formularz.

ZADZWOŃ

509 168 564

884 800 822

Formularz kontaktowy

Zamów rozmowę

porównamy dla Ciebie najlepsze oferty

Wpisz swój numer, oddzwonimy bezzwłocznie

Wyjazd nad morze, narty lub w góry zawsze kojarzy się nam z upragnionym relaksem.

Koszty Leczenia są najważniejszym elementem ubezpieczenia podróży, stanowią jej główny fundament. Dzięki kosztom leczenia masz zapewnioną opiekę poza granicami Polski w razie pobytu w szpitalu, konsultacji z lekarzem, specjalistycznych badań itp. warto rozważyć też dodatkowe opcje o , które możesz rozszerzyć tego typu polisę .

Ważnymi opcjami w ramach ubezpieczeń turystycznych są:

  • NNW – obejmuje np. leczenie złamań lub transport rannego helikopterem (tzw. ratownictwo na morzu, w górach i na lądzie).
  • Assitance – w podróży warto mieć pomocną dłoń. To bardzo wygodne rozwiązanie. Polisa turystyczna z assistance gwarantuje m. in.: pomoc tłumacza lub zwrotną pożyczkę gotówkową, w przypadku, gdy zostaniemy okradzeni lub gdy zabranie nam pieniędzy podczas pobytu za granicą.
  • Ubezpieczenie bagażu – na lotnisku lub w zatłoczonym hotelu na drugim końcu świata nie trudno o zgubienie lub kradzież naszych rzeczy osobistych. Dzięki tej opcji, zawsze, gdy stracimy bagaż dostajemy finansowe odszkodowanie. Jego wysokość, zależy od rodzaju polisy, może opiewać np. na 5 000 zł.
  • OC w życiu prywatnym – działa wtedy kiedy wyrządzisz szkodę osobie trzeciej np. zjeżdżając na nartach wjedziesz w inną osobę

Ubezpieczenie na wyjazd można i warto wykupić także wtedy, gdy wyjeżdżamy do pracy za granicą.

Wybierasz się w podróż lub do pracy za granicą? Nie wiesz, jaka opcja ubezpieczenia turystycznego będzie dla Ciebie najkorzystniejsza? Zgłoś się do Centrum Konsultingowego Ubezpieczenia i Finanse – przedstawimy Ci wszystkie możliwości i pomożemy wybrać tę najlepszą.