Szukasz ubezpieczenia?
Wyślij formularz.

ZADZWOŃ

509 168 564

884 800 822

Formularz kontaktowy

Zamów rozmowę

porównamy dla Ciebie najlepsze oferty

Wpisz swój numer, oddzwonimy bezzwłocznie

  • Ubezpieczenia dla Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych – indywidualne negocjowany pakiet zawierający ubezpieczenie budynku np. od pożaru i zdarzeń losowych lub oparty na formule All Risk. Pakiety mogą ponadto zawierać OC dla Wspólnot lub Spółdzielni z klauzulą rażącego niedbalstwa i szeregiem opcji dodatkowych, takich jak np. klauzula wandalizmu, stłuczenia szyb, graffiti, przepięcia i zalania, awaria urządzeń wod-kan, koszty poszukiwania przyczyn szkody, katastrofa budowlana i wiele innych.

Klienci Centrum Konsultingowego Ubezpieczenia i Finanse mogą liczyć na dodatkowy bonus w postaci korzystnie wynegocjowanej umowy dla wszystkich posiadanych/zarządzanych budynków oraz rabat cenowy w wysokości do 30%.

  • OC przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym – przedmiotem ubezpieczenia jest odpowiedzialność cywilna za szkody powstałe od momentu przyjęcia przesyłki towarowej do przewozu, aż do momentu wydania jej odbiorcy, w tym za szkody rzeczowe polegające na utracie, ubytku, uszkodzeniu przesyłki towarowej lub kary finansowe powstałe w wyniku opóźnienia w dostawie. Zakres ochrony można rozszerzyć o: szkody powstałe wskutek rabunku (rozboju), wynikłe podczas przewozu żywych zwierząt, szkody z tytułu utraty lub uszkodzenia kontenera, szkody z tytułu przewozu materiałów niebezpiecznych (m. in. materiały wybuchowe, gazy, substancje toksyczne, materiały promieniotwórcze i żrące), szkody powstałe podczas przewozu towarów delikatnych, kruchych i łatwo psujących się itp.

Szukasz nietypowej lub rzadkiej formy ubezpieczenia? Nie wiesz, jaka polisa będzie najkorzystniejsza dla Ciebie lub Twojej firmy? Zgłoś się do Centrum Konsultingowego Ubezpieczenia i Finanse – przedstawimy Ci wszystkie możliwości i pomożemy wybrać najlepszą. Wynegocjujemy najniższe stawki i najszerszą formę opieki.