Szukasz ubezpieczenia?
Wyślij formularz.

12 380 29 60

509 168 564

884 800 822

884 044 866

Formularz kontaktowy


Zamów rozmowę

porównamy dla Ciebie najlepsze oferty

Wpisz swój numer, oddzwonimy bezzwłocznie

  • Ubezpieczenia dla Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych – indywidualne negocjowany pakiet zawierający ubezpieczenie budynku np. od pożaru i zdarzeń losowych lub oparty na formule All Risk. Pakiety mogą ponadto zawierać OC dla Wspólnot lub Spółdzielni z klauzulą rażącego niedbalstwa i szeregiem opcji dodatkowych, takich jak np. klauzula wandalizmu, stłuczenia szyb, graffiti, przepięcia i zalania, awaria urządzeń wod-kan, koszty poszukiwania przyczyn szkody, katastrofa budowlana i wiele innych.

Klienci Centrum Konsultingowego Ubezpieczenia i Finanse mogą liczyć na dodatkowy bonus w postaci korzystnie wynegocjowanej umowy dla wszystkich posiadanych/zarządzanych budynków oraz rabat cenowy w wysokości do 30%.

  • OC przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym – przedmiotem ubezpieczenia jest odpowiedzialność cywilna za szkody powstałe od momentu przyjęcia przesyłki towarowej do przewozu, aż do momentu wydania jej odbiorcy, w tym za szkody rzeczowe polegające na utracie, ubytku, uszkodzeniu przesyłki towarowej lub kary finansowe powstałe w wyniku opóźnienia w dostawie. Zakres ochrony można rozszerzyć o: szkody powstałe wskutek rabunku (rozboju), wynikłe podczas przewozu żywych zwierząt, szkody z tytułu utraty lub uszkodzenia kontenera, szkody z tytułu przewozu materiałów niebezpiecznych (m. in. materiały wybuchowe, gazy, substancje toksyczne, materiały promieniotwórcze i żrące), szkody powstałe podczas przewozu towarów delikatnych, kruchych i łatwo psujących się itp.

Szukasz nietypowej lub rzadkiej formy ubezpieczenia? Nie wiesz, jaka polisa będzie najkorzystniejsza dla Ciebie lub Twojej firmy? Zgłoś się do Centrum Konsultingowego Ubezpieczenia i Finanse – przedstawimy Ci wszystkie możliwości i pomożemy wybrać najlepszą. Wynegocjujemy najniższe stawki i najszerszą formę opieki.