.

ZADZWOŃ

509 168 564

884 800 822

Formularz kontaktowy

Zamów rozmowę

CHCESZ TAŃSZE AC I OC ?

Wpisz swój numer, oddzwonimy bezzwłocznie

Ubezpieczenia komunikacyjne:

OC (odpowiedzialność cywilna) – ubezpieczenie obowiązkowe dla każdego posiadacza samochodu, motocykla, przyczepki czy innego pojazdu posiadającego tablice rejestracyjne.

AC – ubezpieczenie dodatkowe do OC. Gwarantuje zwrot kosztów naprawy pojazdu po wypadku.

NNW – dodatkowe ubezpieczenie do OC, działa w razie wypadku, obejmuje także pasażerów, którzy być może ucierpią podczas nieszczęśliwego zdarzenia. Ponadto, o czym nie wszyscy wiedzą, ubezpieczenie NNW gwarantuje odszkodowanie także przy urazach, które wydarzą się podczas wsiadania lub wysiadania z samochodu.

Assistance – ubezpieczenie dodatkowe do OC i AC o bardzo szerokim zastosowaniu. To gwarancja pomocy przy wielu rodzajach awarii oraz przy kolizjach. Kiedy możesz z niego skorzystać? Np., gdy zabraknie paliwa z dala od stacji benzynowej, wycieknie płyn z chłodnicy albo w samochodzie zostaną zatrzaśnięte kluczyki. To nieoceniona pomoc każdego kierowcy.

Na tym jednak nie koniec. Co jeszcze warto ubezpieczyć?

  • Warto pomyśleć o wykupieniu ochrony zniżek OC i AC po szkodzie, które gwarantują, że pomimo wypadku nie traci zniżek.
  • Coraz większą popularnością cieszy się tzw. klauzula szyb, czyli opcja dodatkowa do OC i AC. Gwarantuje odszkodowanie zawsze wtedy, kiedy szyba w aucie się rozbije, nawet jeśli do zdarzenia nie dojdzie w wyniku wypadku, ale np. na drodze uderzy w nią odpryśnięty kamień. Ponadto dzięki tej klauzuli nie traci się zniżek w AC nawet jeśli szkoda wymagała wymiany szyby.
  • Warto zwrócić uwagę, czy pakiet OC zawierająca BLS – bezpośrednią likwidację szkody, która ułatwia procedurę uzyskania zwrotu kosztów napraw, dzięki porozumieniu kilku towarzystw. W tym przypadku ubezpieczony i poszkodowany mogą być mieć wykupione polisy w różnych firmach, które między sobą dopilnują formalności.
  • Ponadto OC ochrony prawnej – zapewni pomoc prawną w razie sytuacji konfliktowych na drodze.
  • Korzystne umowy flotowe nie tylko dla firm – wszystkie osoby, które mają minimum pięć pojazdów mogą podpisać polisę w ramach umów flotowych. Są one zawsze najkorzystniejsze cenowo i otwierają pole do negocjacji kolejnych bonusów. Okres ubezpieczenia dla każdego z aut może być różny lub taki sam, w zależności od oczekiwań Klienta.

Nie wiesz, jaka opcja  ubezpieczenia komunikacyjnego będzie dla Ciebie najkorzystniejsza? Zgłoś się do Centrum Konsultingowego Ubezpieczenia i Finanse – przedstawimy Ci wszystkie możliwości i pomożemy wybrać te najlepszą.