Centrum Konsultingowe Ubezpieczenia i Finanse to firma, która powstała po to, by doradzać i wyszukiwać najkorzystniejsze oferty ubezpieczeń i usług finansowych. Mamy świadomość, że na dynamicznie rozwijającym się i bardzo konkurencyjnym rynku ubezpieczeń i finansów, łatwo się pogubić lub wpaść w pułapkę reklamowych obietnic. Dlatego postanowiliśmy podzielić się z naszymi klientami wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie.

Jesteśmy rodzinną firmą z Krakowa, która od 2011 roku z sukcesami wyszukuje i negocjuje dla swoich Partnerów i Klientów najlepsze oferty na rynku.

Lubimy przejrzyste zasady. Dla nas liczy się przede wszystkim udana współpraca.

Dlaczego warto skorzystać z usług multiagenta?

Agent wyłączny zazwyczaj nie da tak niskiej składki ubezpieczenia, jaką jest w stanie wynegocjować multiagent, taki, jak nasza firma.

Zgłaszając się do CK Ubezpieczenia i Finanse znajdziesz skrojoną na miarę swoich potrzeb, najbardziej korzystną polisę ubezpieczeniową. Bez prowizji ani dodatkowych kosztów! Nie musisz już przeszukiwać setek ofert, ani godzinami rozmawiać z agentami firm ubezpieczeniowych, by dobrać warunki do swoich możliwości i oczekiwań. Wreszcie także możesz przestać obawiać się ukrytych kosztów, zapisanych małym druczkiem, w długich i skomplikowanych umowach z ubezpieczycielem czy instytucją finansową.

Dzięki naszemu doświadczeniu i efektowi skali, dajemy gwarancję cen dużo niższych, niż są one oferowane prywatnym klientom detalicznym. Nie pracujemy dla żadnego towarzystwa ubezpieczeniowego czy banku, jesteśmy firmą niezależną, a w naszej ofercie znajdziesz wszystkich liczących się dostawców ubezpieczeń, kredytów czy ofert leasingu.