Multiagencja Centrum Konsultingowe Ubezpieczenia i Finanse powstała w 2011 roku. Pośredniczymy w sprzedaży produkty największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Cieszymy się zaufaniem naszych Partnerów i Klientów. Nasze wartości to dobra znajomość branży, uczciwość i przejrzystość działań, oraz szczerość wobec Klientów.

Ciągle się rozwijamy, dlatego poszukujemy ambitnych i komunikatywnych osób, pragnących realizować się zawodowo w branży ubezpieczeń i finansów. Gwarantujemy dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko młodszego konsultanta.

Młodszy Konsultant ds. ubezpieczeń

Opis stanowiska:

Obowiązki:

  • obsługa aktualnych oraz nowych klientów biura
  • bieżąca obsługę biura
  • sporządzanie ofert i umów ubezpieczenia
  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami

Oczekiwania:

  • minimum średnie wykształcenie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy, planowania i stawiania celów
  • motywacja i konsekwencja w dążeniu do celu
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, komunikatywność
  • dodatkowym atutem będzie: 152 – godzinne szkolenie z zakresu czynności agencyjnych, swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych
  • niekaralność

Gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w pozytywnie nastawionym zespole
  • możliwość rozwoju
  • umowę zlecenie
  • profesjonalne przygotowanie do pracy pod okiem ekspertów z branży
  • wynagrodzenie podstawowe plus premię uzależnioną od wyników

Osoby zainteresowane CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysłać na adres: biuro@konsulting4u.pl.

Zapraszamy!