Dlaczego CK Ubezpieczenia i Finanse?

  • Wyszukujemy najlepsze oferty na rynku. Z całego morza ofert wyławiamy tę, która spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.
  • Negocjujemy najniższe ceny. Wiemy, jak rozmawiać z firmami ubezpieczeniowymi, znamy ich możliwości i stawki, doskonale orientujemy się także w ofercie ich konkurencji i aktualnych promocjach.
  • Jesteśmy obiektywni. Od lat wnikliwie obserwujemy rynek ubezpieczeń i finansów, potrafimy najlepiej doradzić.

Masz polisę i co dalej?

Kompleksowo opiekujemy się naszymi Klientami. Jesteśmy elastyczni, nie pracujemy od-do, będąc do Twojej ciągłej dyspozycji. Naszym Partnerom i Klientom oferujemy profesjonalny serwis i doradztwo, nie tylko w momencie podpisywania umowy, ale przez cały okres jej trwania.

  • Pomagamy w kompletowaniu i wypełnianiu niezbędnych dokumentów. Jeśli chcesz przenieść polisę z jednej firmy do drugiej, wszelkie formalności są po naszej stronie.
  • Doradzamy i na bieżąco informujemy o istotnych zmianach, zarówno naszych Klientów, jak i ubezpieczycieli, np. o sprzedaży ubezpieczonego mienia (mieszkania, domu, działki lub samochodu i innych sprzętów). Pilnujemy okresu ważności Twojej polisy. Przypominamy Ci o ponownym ubezpieczeniu. Formalności to już nie Twoje zmartwienie.
  • W przeciwieństwie do brokerów ubezpieczeniowych nie zajmujemy się likwidacją szkód, ale zapewniamy naszym Klientom kompleksową opiekę w trakcie trwania polis. Naszym celem jest zadowolony Klient, nie tylko w chwili podpisania umowy, ale przez cały okres współpracy. Znajdziemy dla Ciebie polisę, która działa!
  • Zyskujesz dodatkową ochronę. Polisa Odpowiedzialności Cywilnej posiadana przez naszą firmę stanowi dla Ciebie dodatkowe zabezpieczenie w przypadku popełnienia przez nas błędu. Suma gwarancyjna tej polisy to 1 000 000 euro na jedno zdarzenie.